09 Haziran 2015

TTNET Varolmayan Altyapı!

TTNET tarafından mağdur edildim. Var olmayan bir altyapıya ait paket satın aldım ve bunun ücret iadesini talep ettiğimde gerçekleştirmediler. Ve müşteri temsilcilerinin bir kısmı altyapı var diyerek kandırmaca konuşmalar yaptılar. Bir kısmı da yok dediler. Acaba hangisi doğru söylüyor diye düşünmemek elde değil. Böyle büyük bir kuruluş ve böyle çalışanlar yakıştıramadım. Tarafımdan tahsil edilen ücretin geri iadesini talep ediyorum.

Sinan 54 Okunma

Cevaplar

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı12 Haziran 2015

  teşekkürler sorunu düzelttiğiniz için. İyi çalışmalar dilerim.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

  11.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sinan 10 Haziran 2015

  Merhabalar iyi günler dilerim öncelikle; şikayetim: müşteri temsilcilerinizle vermiş olduğum irtibat numaramdan yapılan görüşmeler neticesiyle size yazma gereksinimi duydum. Sizden taahhütlü olarak 8mb net paket satın almıştım ve sonrasında 1 yıl daha uzattım Kampanya dahilinde. Sonra online şube aracılığıyla ultranet 16 MB tarifesine geçiş yaptım bir süre sonrasında herhangi bir fark göremeyip hizmet kalitesinin yükselmesi gerekirken düşüş yaşaması sürekli bağlantı kopmaları yaşanması nedeniyle TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve problemi çözüme kavuşturmaya çalıştım. Yine bir düzelme olmadığını görünce acaba altyapı hizmeti yok mu diye düşündüm ve bunu müşteri temsilcisine sordum o da bana bulunduğum adreste altyapının var olduğunu ultranet'e erişim sağlandığını söyledi fakat böyle bir hızı yaptığım taramalarda maalesef hiç görmedim. Ve bununla ilgili arıza kaydı oluşturuldu 1 gün sonrasında ev'ime TTNET hizmetlileri geldi ben evde bulunmadığım bir sırada ailem var iken sorunu çözdüklerini belirttiler. Eve geldiğimde yine bir test yaptım ve gerçekten aldığım sonuç üzücüydü hiçbir şey değişmemişti. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu dile getirdim yapılan kontrolde internet hızımın 8mb olarak sabitlendiğini ve bunun üzerinde hız'a erişim sağlayamayacağımı bildirdi. Bunu duyduktan sonra altyapı kontrolünü tekrar yapılmasını rica ettim ve gerçekten altyapının ultranet paketini desteklemediğini öğrendim. Altyapı desteklemiyordu ve ben bu paketi satın almıştım haklı olarak eski paketime geri dönüş talebi ve satın almış olduğum paketin fiyat farkının tarafıma geri iadesini talep ettim. İncelenip size dönüş sağlanılacaktır denildi. Telefonu kapatır kapatmaz aynı anda beni bir müşteri temsilcisi arayıp paranızı iade edemiyoruz diye belirtti... Ben Var olmayan bir altyapının sağladığı bir paketi satın almış ve gerçekten haksız olarak bedel ödemiştim. Bunu dile getirmeme rağmen müşteri temsilcileri hiçbir konuda çözüm odaklı yaklaşımda bulunmadılar. Ve bu müşteri temsilcisini şikayet için yetkili birisiyle görüşmek istedim yine sonuç aynı idi. Var olmayan paketi satıp ücretini geri ödemeyeceklerini söylüyorlardı. Sizden sorunumun en kısa zamanda düzeltilmesini ve benden fazladan tahsil edilen bedelin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön