22 Temmuz 2013

TTNET Uygun Kampanyalardan Faydalandırmadılar!

Türk Telekom'a kayıt yaptırdık fakat çok uzun süre kendilerinden kaynaklanan hizmetlerden para almalarına karşın faydalanamadık. Aylarca süren arızayı bir türlü gideremediler. Tam giderdikleri sırada TTNET 39 TL bir kampanya yapmak istediğini söyledi kabul ettik ve kota doldu dediler ve kampanyadan faydalanamadık.

Bu sefer isterseniz sizi 49 TL'den kampanyaya dahil edelim dediler ama telefonla arayıp 69 TL'den kampanyadan faydalanabilirsiniz deyip onaylıyor musunuz diyorlar. Ben böyle bir firma görmedim.

Berkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Berkan 12 Ağustos 2013

    Çağrı merkeziniz sürekli arıza. Bir işlemi tam yaptım derken hattın kesilmesi gibi durumlar oluyor. Hattın kesilmesii olayı çağrı merkezlerinin yeni taktiği sanırım. Bir çok kişi tam işlemi yapacakken hattın kesildiğine dair şikayetler var. Birde çağrı merkezinizde ki çalışanlarınıza eğitim verinde her biri ayrı telden konuşmasın.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön