10 Ekim 2015

TTNET Üyelik Sorunsalı!

Arkadaşım adına oluşturduğumuz üyelik evde bulunmadığımızdan dolayı telefon dahi edilmeden iptal edildi. Yeniden üye olmak istediğimizde diğeri işlemden düşmediği için başvuramıyoruz. Müşteri hizmetleri aradı, on dakika sonra arayın dedim, on gün geçti neredeyse. Hizmet anlayışı felaket.

Doğan 21 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 14 Ekim 2015

    Arkadaşım adına oluşturduğumuz üyelik evde bulunmadigimizdan dolayı telefon dahi edilmeden iptal edildi. Yeniden üye olmak istediğimizde diğeri işlemden düşmediği için basvuramiyoruz. Müşteri Hizmetleri aradı on dakika sonra arayın dedim on gün geçti neredeyse. Hizmet anlayışı felaket.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön