TTNET Üyelik Sorunsalı!

Doğan Ö. |

Arkadaşım adına oluşturduğumuz üyelik evde bulunmadığımızdan dolayı telefon dahi edilmeden iptal edildi. Yeniden üye olmak istediğimizde diğeri işlemden düşmediği için başvuramıyoruz. Müşteri hizmetleri aradı, on dakika sonra arayın dedim, on gün geçti neredeyse. Hizmet anlayışı felaket.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan Ö.
  14 Ekim
  11:52

  Arkadaşım adına oluşturduğumuz üyelik evde bulunmadigimizdan dolayı telefon dahi edilmeden iptal edildi. Yeniden üye olmak istediğimizde diğeri işlemden düşmediği için basvuramiyoruz. Müşteri Hizmetleri aradı on dakika sonra arayın dedim on gün geçti neredeyse. Hizmet anlayışı felaket.

 • 12 Ekim
  17:10

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Ekim
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.