31 Mayıs 2014

TTNET Üyelik Paketimde Hata Yapıldı.

TTNET standlarınızdan TTNET + Tivibu üyeliği için başvuru yaptım, yapılan başvuru sözleşmemde "TTNET Hızı Keşfet Plus" kampanyanız yerine, "TTNET Hızı Keşfet " kampanyası yazılmıştır ve bende dikkat etmediğim için bu şekilde işlem görmüştür.Müşteri hizmetlerinizle yapmış olduğum görüşme sonrasında açıklama, kurulumun bu sabah yapılmasına karşın, hizmeti dün itibari ile almaya başladığım ve bu saatten sonra talep ettiğim değişikliğin yapılamayacağı" şeklindedir. Bu durum karşısında benim yapabileceğim en iyi çözüm aboneliğimin iptalidir. Sizlerden ricam hatanın aboneliğimin başında fark edilmesi nedeni ile iptal işlemleri yerine paket değişikliğimin yapılmasıdır.

Ömer 166 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer 02 Haziran 2014

    2-3 günlük Bir ttnet müşterisi olarak firmanın tarafıma hiçbir çözüm önerisi sunmamış olması, dolayısı ile 2 yıllık taahüdüm sonrasında, kendileri ile kesinlikle çalışmayacak olmam ve çevremdeki diğer insanlarıda bu yönde bilgilendirmem sonucunu doğurmuştur.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön