09 Temmuz 2013

TTNET Üyelik İşlemini İptal Etmediği İçin Başka İSS'e Geçemiyorum!

TTNET ile iptal sürecinin başlamasının üzerinden 8 gün geçmesine rağmen portumun kapatılmaması oldukça can sıkıcı. Yasal sürecin 10 gün sürdüğünü iddia ediyorsunuz fakat benim anlamadığım husus sözleşmede diğer tarafta benim olmam ve sürecin bitirilmesini istememe rağmen siz 10 gün konusunda kararlısınız.

Eğer ben TTNET kullanıcısı olmaya devam etseydim bana bu tavırla yaklaşılır mıydı bu da tartışılır. Açıkçası üyelik iptalimin hemen yapılmasını ve portumun boşaltılmasını arz ediyorum. Lütfen cevap olarak 444 0 375'i aramam konusunda cevaplamayın. Sizi aramış olmama rağmen sorunum çözülmedi. Tarafıma telefon aracılığı ile dönülmesini istiyorum.

Ferhat 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön