TTNET Üyelik İptalinde Yaşanan Sorun.

Mehmet T. |

TTNET internetinizi kapatmayı düşünüyorsunuz ve 4440375 aradınız müşteri temsilcisi TTNET iptal talebinizi aldık en yakın TTNET bayisine gidip kapatınız diyor. Gidiyorsunuz formu dolduyorsunuz ertesi gün sizi müşteri temsilcisi arıyor. Beyefendi/Hanımefendi iptal etmeyelim dilerseniz 6 ay süreyle donduralım vazgeçerseniz yine bu uygun tarife üzerinden faydalanmaya devam edersiniz diyecekler.

Muhtemelen sizde hiçbir şey yapmaz isem 6 sonra kendiliğinden kapanır nasıl olsa diye düşünüp bu teklifi "olabilir dondurun" deyip kabul edeceksiniz. Ancak 6 ay sonra sizden habersiz açıyorlar ve faturaları sizin ödemeniz için biriktiriyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  13:51

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ağustos
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.