20 Ekim 2014

TTNET Üyelik İptali Ve Telefonda Saygısızlık!

10 ekim tarihi itibari ile kapattığım hattım 13 ekimde genel müdürlükten aranarak "faturanızı fazla ödemişsiniz geri iade edeceğiz onay veriyor musunuz" diyerek tekrar kullanıma açılmıştır haberim olmadan.

Israrla eğer hattım tekrar açılacaksa onaylamıyorum diğer türlü onaylıyorum dememe rağmen. Şuan hattım 13 ekimden beri tekrar açılmış durumda ve faturam işliyor durumda görünüyor! Ayrıca sonrasında TTNET'ten arandım bununla ilgili ve bilgilerinize ulaşamıyoruz deyip hiçbir şey demeden yüzüme kapattılar. Söz hakkı bile vermeden. Sorumsuzluğun dibine vuran bu uygulama için acil cevap bekliyorum.

Kubilay 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kubilay22 Ekim 2014

    hala geri dönüş yapılmadı. tekrardan başvuru yaptım iptali için yine zaman geçiyor ve hala iptal edilmedir. iki kez ıslak imza vererk başvurmama rağmen ısrarla iptal etmiyorlar ve fatura işliyor bir yandan. bu kadar düşük kalitede hizmet hiç bir kurumda görmedim !!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön