30 Nisan 2013

Ttnet Üyelik İptali İçin Zorluk Üstüne Zorluk Çıkarıyorlar!

12 aylık taahhüt vardı ve bitti, ADSL hizmetim vardı ve toplam limitsiz 62 TL ödüyordum. Taşındım ve fibere 77 TL ödedim. Sonra kampanya bitti bir anda 83 TL ve sonraki ay da 93 TL geldi. Ben de kızdım kapattım ve kapatırken de bayağı zorluk çıkardılar. 23 Nisan'da telefonda, 24 Nisan'da yazılı, sonra telefonda tekrar. Hala kapanmadı.

Ben eşimin adına internet almak istiyorum alamıyorum. 39 TL'ye aynı zamanda Tivibu maxi, telefon ve fiber kampanyasına eşim başvurdu ama başvurusu benim hattım hala kapanmadığından iptal edilmedi. Telefon ettim, bana tekrardan ofise gidip acil kapatmamı istediler. Her seferinde her işlem için ofise git gel git gel yeter... Türk Telekom ve Ttnet'e çok kızgınım.

Burak 61 Okunma

Cevaplar

 • Burak06 Mayıs 2013

  Merhaba, Ben bundan önce 7011471067 numaralı hizmet numarasını size bildirmiştim. Bu hizmet numarası benimle aynı ismi taşıyor ve bana bu kişinin borç bilgilendirme emailleri geliyor demiştim. İki kere aradım hala email olarak geliyor bana. Bunun için sitede şikayet açtım şikayetim reddedildi. Bakın benim hizmet numaram ve kimlik no'm ayrı, bu kişininki ayrı. Sadece [email protected] adresi vermiş diye bana geliyor. Bunu siliyoruz diyorsunuz ama yine geliyor. Bu hizmet numarasına bağlı kişinin email adresini değiştirme imkanınız yok mudur? Bir bakın bakalım kime email olarak geliyor?

 • Burak04 Mayıs 2013

  Merhaba, TTNET ile bundan öncesinde görüşmüştüm ve bana devamlı 7011471067 hizmet numaralı başka bir kişinin borç takibi geliyor. Bunun için 2 kere bundan önce aradım ve bilgi verdim. Yine de geliyor. Fatura borç sebebiyle kapatılacaktır mesajını her daim alıyorum. [email protected] adresini birisi vermiş ve bundan önce sildik falan demelerine rağmen hala bana email geliyor. Belirtilen TTNET aboneliği size ait değilse linkinden bile giriş yaptım ama hala düzelmedi. Ne zaman düzeltilecek bu? Şu an hattımı kapatma evresindeyim ve kapanır kapanmaz bu sıkıntılardan kurtulacak mıyım acaba? Yoksa bana başka birisinin borç emailleri gelmeye devam mı edecek?

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön