10 Eylül 2014

TTNET Üyelik İptali!

Üyelik iptal başvurumu TTNET bayisinden ıslak imzalı gerçekleştirmeme ve telefonla hizmeti iptal ettirmek istediğimi söylememe rağmen üyeliğimin iptal edilmediğini, dondurulduğunu öğrendim. Islak imzalı iptal başvurum ve çağrı merkeziyle görüşmelerimin ses kaydının hiç bir hukuki sorumluluğu yok mu?

Bir daha kesinlikle kapısının önünden geçmeyeceğim bu firmaya birinin dur demesini vatandaşı mağdur etmemeleri için gerekli yasal düzenlemelerin yapılması temennisiyle.. Hukuk devletinde böyle hukuksuz işlemler nasıl yapılır hayret ediyorum. Yarın tekrar ıslak imzalı iptal başvurusunu yenileyeceğim.

Serdar 1.532 Okunma

Cevaplar

 • Serdar13 Eylül 2014

  Yani sanki sorunu çözmüş gibi bir de mesaj yazmışsınız. Görüşme yapıldı evet. Görüşme de ses kayıtlarını incelediğinizi, benim dondurma talebimin olmadığını ve personelinizin keyfi talebim dışında işlem yaptığını kabul ettiniz. Dondurma işlemini tekrar açtırıp tekrar iptal işlemi başlatmamı söylediniz. Bunun çözüm neresinde? İnsanlarla dalga geçmeyin lütfen. Her türlü yasal yollara başvuracağım. BTK dan da şikayet te bulundum. Benim iptal başvurum var zaten, tekrar hatanız yüzünden iptal başvurusu adımlarını yapmayacağım. Hizmeti iptal edip herhangi bir faturalandırma da yapmayacaksınız, ayrıca o personeliniz benden özür dileyecek. Hukuk devleti burası, istediğiniz gibi at oynatamazsınız...

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serdar11 Eylül 2014

  Kesinlikle bir daha ne kapısının önünden geçerim ne de arkadaşlarıma dostlarıma tavsiye ederim.

 • Serdar11 Eylül 2014

  Call Center daki müşteri temsilciniz keyfi olarak benim isteğim dışında dondurma işlemi yaptığından, bayiden dondurulmuş bir hizmete tekrar kapatma başvurusu yapamıyorum. Bu sorumsuzluğunuz ve ilgisizliğiniz yüzünden 130 km yol yaparak merkez bölge müdürlüğüne gitmem gerekecek. Ben bu sıkıntıları çekmek zorunda değilim. Derhal bunun düzeltilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön