02 Mayıs 2013

Ttnet Üyelik İptali!

İnternet hattımı 3 ay kullanamayacağım için dondurmak istedim fakat indirim döneminde olduğu için dondurmadılar. Taahhüde 3 ay daha eklenecek ne değişecek anlamıyorum. Neyse dondurmadıkları için kapatmak istedim ama net bir ücret belirtmediler. Müşteri hizmetlerini 2 kere aradım ilk aradığımda 200 tl civarı dediler, 2. aramamda 145 lira dediler ama tam emin olamadığı için ilgili birime bağlayım dedi, oda 175 lira dedi. Bugün telekom gittim kapattırcaktım 200 tl civarı dedi tam bir rakam söylemedi. Herkes 125 tl modem ücreti konusunda hem fikir fakat birisi diyor aylık 5 lira indirim var kaç ay kullandıysanız onla çarpılır, diğeri diyor aylık 15 lira indirim var. Ben hangisine inanacağım.

Bulut 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön