17 Mart 2014

TTNET Üyeliğimi İptal Ettirmek İstiyorum.

Yaklaşık 4-5 yıldır kullanmakta olduğum 7010***291 no'lu abone numaralı hattımı iptal ettirmek için gittiğim TTNET bayisinde 2 yıl taahhütname verdiğimi öğrendim, 4 defa iptal etmek için gittiğim TTNET Kolej şubesi/Ankara'da bir türlü yardımcı olunmadı en son dondurma istedim fakat yine dondurulmamış hesabım ve şubat faturası geldi artık adli yola başvuracağım, yeter artık.

Kadir 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön