09 Mayıs 2014

TTNET Üyeliğimi İptal Ettirdiğim Halde Borç Çıkardı.

Aralık ayında TTNET'i arayıp aboneliğimi iptal ettirdim. Türk Telekom'a iptal süreci için dilekçe verip, kapatma bedeli dahil olmak üzere tüm boçlarımı ödedim. Bugün bir Sms geldi ve 57.25 TL'lik bir borç. Aradım TTNET'i bana hala bir aboneliğimin devam ettiğini söylediler.

İptal sürecinde neden beni bilgilendirmediler? TTNET'e müşteri numaramı yazıyorum böyle bir müşteri yok diyorlar ama TTNET'in hala müşterisiymişim o aboneliği de bugün iptal ettirdim. Hiçbir şeyden haberim olmadan benim olmayan borcu şirket elinde bulunan imkanlarla bana ödetmeye çalışması doğru değil.

Oktay 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön