17 Eylül 2013

TTNET Üyeliğim İptal Edilmedi!

Hattıma bağlı olan Fibernet hattının kapatılma işlemi için başvuruda bulundum ve bu işlem 1 hafta sürecekmiş. Nedenini biri bana açıklayabilir mi? Hat kapatma işlemi uzun süreceğinden ötürü başka bir ADSL sağlayıcısından alacağım hizmetin önünü keserek beni 1 hafta boyunca internetsiz bırakacaksınız. Yok böyle bir dünya. Fibernet kapandıysa kapanmıştır. Halen neden başka hizmet sağlayıcıların ekranına hat üzerinde aktif işlem var diyerek diğer ADSL başvurumu engelliyorsunki? Acilen bunun sistemden düşürülerek yeni aktif ADSL aboneliği yapabilmem için işlemlerin hızlandırılmasını istiyorum

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih17 Eylül 2013

    En kısa sürenizi göreceğiz bakalım kaç binmilyon yıl sonra arayacaksınız...

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön