16 Nisan 2013

Ttnet Üyeliği İptal Edemiyorum!

İnternetimi iptal ettirmek için TTnet müşteri hizmetlerini aradım ve iptal etmek istediğimi söylediğimde telefondaki, şirin! kız bir süre hattımı dondurabileceğimi uzun uzun anlattıktan sonra sadece iptal etmek istediğimi söyledim. 10 gün içerisinde yazılı dilekçe vermem gerektiğini söyledi.

15 şubat 2013 tarihinde Aydın Türk Telekom Müdürlüğü'ne dilekçemi teslim ettim ve internetimin iptal olduğu bilgisini aldım. Ancak 2 hafta önce tarafıma gelen faturalar ile internetimin iptal olmadığını ve fatura kesiminin devam ettiğini şoke olmuş biçimde öğrendim. Ben yazımı verdim ve bunu bulmak Ttnet in görevidir.Kullanmadığım bir hizmet bedelini ödemiyorum.Gerekirse yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Özge 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön