09 Eylül 2013

TTNET Üye Olmadığım Halde Fatura Gönderdi!

2 yıldır İngiltere'de yaşamaktayım ve üye olmadığım halde TTNET'ten email ile sürekli fatura bilgisi almaktayım. TTNET ile defalarca yapılan görüşme ve yazışmalara rağmen halen fatura bilgisi göndermeye devam ediyorlar. Hatanın düzeltileceği söylenmişti herhangi bir değişiklik olmadı. TTNET'i sürekli hatanın düzeltilmesi için arayamayacağımdan en son çareyi buraya şikayet yazmakta buldum. Artık bu yanlışlığı/karışıklığı bir an önce ortadan kaldırmalarını rica ediyorum.

Asli 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Gülsen Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön