18 Haziran 2015

TTNET Üye Olduğum Tivibu Full Paketteki Kanalları Keyfi Şekilde Çıkartıyor.

3 yıllık TTNET abonesiyim. 3 yıldır da Tivibu kullanıyorum. Tüm kanalların dahil olduğu full paket kullanıcısıyım. TTNET 1 Temmuz itibari ile keyfi bir şekilde spor kanallarını paketimden çıkarıp, ayrı şekilde pazarlamaya başlayacağına ilişkin bir SMS gönderdi.

Full pakete tüm kanalları izleyin sloganıyla kayıt olmuşken, mevcut kanalların elimizden alınıp farklı bir pakete geçirilip ekstradan para istenmesi tüketici haklarına aykırıdır.

Mustafa 434 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Haziran 2015

    TTNET tarafından herhangi bir arama ve bilgilendirme yapılmadı tarafıma.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön