07 Şubat 2015

TTNET Usulsüz İlamsız Takipte Ödeme Emri!

Yaklaşık 2 ay önce TTNET'den Superonline' geçiş yaptım. Takip eden aylarda TTNET'e olan 2 adet fatura borcuma karşılık 19.01.2015 tarihinde İlamsız takipte Ödeme emri çıkarılmış ve avukata gönderilmiştir.

Borçlarımdan dolayı TTNET'den hiçbir uyarı almadığım halde ve ödeme emrini 19.01.205 tarih de değil bundan 17 gün sonra almama rağmen 19.01.2015 tarihinde almış gibi görünmekteyim ve geçen bu sürenin faizini de ödemek zorunda bırakılıyorum.

Böyle usulsüz bir işlem yapan TTNET ve avukatına karşı her türlü yasal hakkımı arayacağım. Söz konusu hat kapama olduğunda saniyelik reaksiyonlar gösteren TTNET böyle bir durumda nasıl bilgilendirme yapmadığı halde böyle bir süreci başlatabiliyor?

Fazilet 228 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön