17 Mart 2014

TTNET Usulsüz Fiyat Artışı Yapıyor

TTNET şikayet sayfasına ilettiğim mesaj: Taahhüdümüz 3 ay önce bitti, devam ederken yaklaşık 60 liraya anlaştığımız fiyat değişiklik göstererek 73 liraya kadar çıkabiliyordu. Taahhüt bittiğinde müşteri temsilciniz aradı ve 1 senelik anlaşma yapmazsanız bundan sonra 80 lira ödeyeceğimizi söyledi. Yazın başka şehre gideceğim için interneti kapattıracak eylülde yeni bir anlaşmayla tekrar açtıracaktım.

Şimdi taahhüt imzalamadığımız için ilk ay 88 sonraki ay da 92 lira faturayla karşılaştım. Bir de dalga geçer gibi indirimli fiyatlardan yararlanmak için müşteri temsilcimiz tarafından aranacaksınız mesajı geldi. Bizi yeni bir anlaşmaya itmek için iş ahlakına uymuyor ve saf yerine koyuyorsunuz.

Gizem 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön