10 Haziran 2014

TTNET Üst Pakete Geçirmiyor!

24 ay taahhütlü net 12 paketi abonesiyim.Aylık 47 tl ödemem gerekirken Kota aşımı yapıldığı belirtilerek her ay 90-105 tl arası fatura ödemekteyim.Ttnet ile yaptığım görüşmede limitsiz tarifeye (limitsiz internet indirimli sabit fiyat avantajıyla 69 TL yerine ayda sadece 56,90 TL) geçmek istememe rağmen taahhüt sürem(5 ay sonra bitiyor)bitmeden geçemeyeceğim söylendi.Oysa net 12 kampanyasında ''Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz'' yazıyor.Aylık standart 47 tl yerine 56.90 lık tarifeye geçemeyiş sebebim TTNET'e kota aşımlı faturaları ile 100 tl civarı fatura ödememin işlerine gelmesi sanırım.

Tayfun 124 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 10 Temmuz 2014

    Yeni fatura 95 TL. Para kazanalımda nasıl kazanırsak kazanalım anlayışında bir firma haksız kazanç olan vatandaşa oluyor. Alınmayan hizmetin bedelini ödüyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön