22 Temmuz 2015

TTNET Upload Hızları Hala Düşük!

Mart ayında Türk Telekom Kurumsal İş Birimi CEO'su Mehmet Ali Akarca'nın, mobil Dünya Kongresi’nde TTNET kullanıcılarına verdiği bir haberde "6 ay içinde upload limitlerinin kalkacağı" bildirilmişti. Aradan neredeyse 5 ay geçti ama bu haberden hiç ses yok. Dünya üzerinde upload hızlarını umursamayan sayılı ülkelerden birinde yaşıyoruz. Ülkelerin sıralamasında 113. sıradayız ki aslında bu sıralama çok daha düşük çünkü "Bilim, sanayi ve Teknoloji Bakanlığı" 58 mbit upload kullanarak ülke ortalamasını (3,9) tek başına arttırıyor. Her ülkede 30 mbit'ten yüksek upload hızı veren hizmet varken Türkiye hala 2-5 arasında. Bu sebeple de bir çok şey bu ülkede yapılamıyor. Örnek:P2P Bağlantılı her şey.

Ali 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön