22 Nisan 2013

Ttnet Upload Hızımı Yükseltmiyor!

Defalarca ttnet müşteri hizmetlerine arıza kaydı bıraktığım halde halen upload hızımını düzeltemediler. 8 Mbps internet kullanmama rağmen upload hızım 51 KB/s ve defalarca aramama rağmen upload hızımın normal olduğunu söylüyorlar upload hızım 800 KB/s olması gerekiyor
Ttnet müşterilerine yanlış bilgiler verip sorunu düzeltme çabasında bulunmayıp bırakılan arıza kayıtlarını arızanız giderilmiştir deyip arıza kaydını kapatıyor. Ttnet abonelerinin şikayetlerine çözüm üreteceği gerekirken sorun yokmuş gibi davranıyor artık evime noter çağırıp upload hızımı tastikledikten sonra gerekli mevkilere başvuracağım sorunum 3 aydır çözülmedi.

Bahadır 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön