01 Temmuz 2014

TTNET Upload Hızım Gayet Düşük!

Upload hızım oldukça düşük. Ve bu durumun düzelmesi için birçok yoldan bağlantı kurmaya çalıştım fakat hiçbir şekilde yardım edilmedi.

Bu internet hızı 3. dünya ülkelerinde bile oldukça düşük sayılabilecek bir hız. Bu kadar kötü bir hizmet almak için yapmanız için gereken tek şey TTNET abonesi olmak.

Sonuçta biz Türküz ve bu tip durumlara hiç sesimizi çıkarmayız. Bu mesajın altına yazacağı otomatik mesajdan sonrada birşey değiştireceklerini sanmam ama şansımı denemek istedim.

Yavuz 134 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön