03 Mayıs 2013

Ttnet Upload Hızı Çok Düşük!

Ttnet Net Limitsiz paket kullanıyorum. İnternet hızım çok düşük olduğunu fark edip ttnet hız testini uyguladım. Yükleme hızı 0.68 indirme hızı 7.01 olarak çıktı. Zaten bu pakete geçtiğimden beri neredeyse her gün ttnet'i aramakta olduğum halde hız sorunumu hep geçiştirerek başka başka şeyler söylüyorlar.

Ancak yaptığım hız testiyle de görünüyor ki 8 mb kadar olacağını zannettiğim 0.68 olarak çıkıyor. Ttnet hizmet kalitesini gittikçe düşürmekte bu konuda oldukça rahatsızım eğer hız problemim giderilmezse tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum.

Belma 599 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön