16 Şubat 2015

TTNET Üniversiteli Kampanyası Sorunlu.

11.02.2015 tarihinde TTNET üniversiteli kampanyasına başvurdum. Gerekli evrakları ve sözleşmeleri imzaladık. Kurulum sağlandı internetim gelmedi. Bir dizi görüşme sonrası yaklaşık bir hafta süredir tüm abone başvurularının alınmaya devam ettiğini ama sistemsel bir sorun nedeniyle iptal edildiği bilgisini aldım.

Yani kampanya satışı sorunlu olduğu halde devam etmekte. Başvuru esnasında tüketiciye kampanyayla ilgili olarak sorun yaşandığı başvurunun alınması durumunda dahi internet hizmetinin sağlanamayacağı ve başvurunun iptal olacağı bilgisi verilmeden iptal olacağını bile bile satış yapıyorlar. Kampanya satışı internet, çağrı merkezi ve ilgili diğer satış Kanalları aracılığıyla devam ediyor.

Sami 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön