05 Ocak 2015

TTNET Uğradığım Haksızlık!

TTNET çalışanlarının ve müşteri hizmetlerinin benden anladığı yok üstüne forum Mersin'deki TTNET çalışanının bana karşı olan üslubu ve davranışı sizi hiçbir şey takmıyorum demeye getirmesi beni çileden çıkarttı ve bunu anladım ki bütün ilgi ve alakaları sözleşmeyi imzalatana kadar ondan sonra müşteriyi umursadıkları filan yok. Üstüne bize birde ahkam kesiyorlar istediğiniz yere şikayet edin yaparsınız gibisinden konuşmalar bu nasıl bir esnaflık? Gerekli ilgililere sesleniyorum bana yapılan bir haksızlık var ortada ve bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ederim.

Osman 1.256 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön