13 Nisan 2015

TTNET Ücretli Servis Aboneliği!

İsteğim ve onayım olmadan Tivibu hizmeti hesabıma tanımlanmış ve hiç kullanmadığım halde (zaten haberim yok böyle bir hizmetimin olduğundan) faturama ücret yansıtılmıştır.

Mehmet 284 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 19 Nisan 2015

  Şikayetimden sonra gelen ilk bilgilendirmede yansıtılan ücretin faturadan düşürüldüğü bilgisi verildi. Bankadan kontrol ettiğimde ve cep telefonundaki uygulamada faturanın düşmüş olduğunu gördüm ve sorunun çözüldüğü kanısına vararak teşekkür mesajı atmıştım. Fakat dün faturam otomatik ödendiğinde gördüm ki eski fatura bedeli üzerinden ödeme yapılmış. Cep uygulamasına girdim ve orada da ücretin eski haline döndüğünü gördüm. Artık şikayetim boyut değiştirdi. Eskiden haksız ücret faturalandırması idi şimdi ise haksız ücret tahsilatı oldu. Şimdi ödenen paranın iadesi için de uğraşmam gerek.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı15 Nisan 2015

  Faturama yansıtılan ekstra ücret düşürülmüştür. Teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön