06 Mart 2015

TTNET Ücretlendirme!

3. ayda TTNET'ten Turkcell geçiş yaptık, fakat Turkcell geçişimi sağlayamadı. Hem TTNET hem Turkcell 'e aynı aylarda fatura ödemek zorunda kaldım. Sonra TTNET'i kapattım fakat yine kapanmadı sonra modemlerimizle birlikte kapatmaya gittik. Tekrar form doldurduk ve kapattık. Oradaki memurlara özellikle kapandı ve bizim işlem bit timi diye sorduk ve tamam dediler. Başka borç çok çıkmayacak denildi. Aradan 1 yıl kadar bir süre geçmesine rağmen şimdi tekrar borç çıkıyor!

T 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön