10 Şubat 2015

TTNET Ücret Ve Sözleşme!

TTNET ile 24 ay üzerinden sözleşme imzaladım 12 ayı indirimli son 12 ayı ise normal tarife üzerinden. Son 12 ay ücrete itiraz ettim kendilerinden olumlu bir cevap alamadım. Daha sonra yaptığım başvuruda sözleşmemin tarafıma bilgi edinme yasasına gönderilmesini istedim gene olumlu bir cevap alamadım. Meille başvurumda bilgi edinme yasasına göre talepte bulundum. Yasal sürede sözleşmem tarafıma gönderilmedi.

Hüseyin 1.331 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin10 Şubat 2015

    TTNET yasal süre içerisinde tarafıma cevap vermemiştir. Çağrı merkezi ise belli bir noktaya kadar tarafımıza bilgi verebiliyorlar. Üst bir yöneticiye aktar dediğimiz zaman ise olumsuz cevap alıyoruz

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön