14 Mayıs 2013

Ttnet Ücret İadesi Yapılmadı!

Ağustos 2012 tarihinde 15 gün boyunca Ttnet kaynaklı internetim kesildi. İnternet üzerinden para kazanan birisi olarak inanılmaz derecede mağdur oldum. Durumu şikayet kaydı oluşturarak ilettim Ttnet'e. Ücret iadesinin bu tür durumlarda yapılabileceği söylendi tarafıma. Aylar oldu; ama ben kasım ayı gibi aradığımda, şikayetimin araştırma aşamasında olduğuna dair sürekli ses kaydı ile karşılaştım. Ama artık ses kaydını da kaldırmışlar. Sessiz sedasız olayı kapatan, bana bilgi vermeyen ve dürüst davranmayan Ttnet'ten şikayetçiyim.

Gökhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 14 Mayıs 2013

    Gerekli bilgilendirme dedikleri şey, benim bahsettiğim tarihteki bağlantı sorunumun benden kaynaklı olduğuna karar verildiği için ücret iadesi yapılmamış. Sorunun zaten sizden kaynaklandığını söyleseydiniz, şaşırırdım. Şeffaflığınız yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön