22 Mart 2013

Ttnet Ücret İadesi Yapılmadı!

7010025093 hizmet numaralı ınternet hattınızın iptal olması nedeniyle 65, 41 TL iade tutarınız oluşmuştur. Faturanızı ödemediyseniz; iade tutarınız borcunuzdan düşülmüştür. Faturanızı ödediyseniz; ttnet.com.tr adresinde yer alan duyurular bölümünden veya 444 0 375 Ttnet Müşteri Hizmetleri'mizden Uluslararası Banka Hesap Numaranızı (İBAN) iletmeniz halinde iade tutarı hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca kimliğiniz ile birlikte Türk Telekom Ofisleri'nden iadenizi nakit olarak da alabilirsiniz. Diye mesaj geldi 1 ayı geçti bu mesaj gelmeden önce ve geldikten sonra 4 kez iban numaramı bildirdim kurumunuza aylardır uğraşıyorum kendi paramı geri alabilmek için.

Ayse 79 Okunma

Cevaplar

  • Ayse 01 Nisan 2013

    evet benimle görüşüldü ve eft de problem yaşandığı para iadesini TTNET genel müdürlükten alabileceğim söylendi.TTNET gibi iletişim devi bir şirket nasıl oluyor da bana aylardır bir eft yi yapamıyor çok şaşırtıcı benim genel müdürlüğe gidecek zamanım yok para iademin daha önce 4 kez bildirdiğim iban numarama eft yapılmasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön