07 Ağustos 2013

TTNET Ücret İadesi!

189*** nolu TTNET aboneliğimi 21/06/13'te büyük uğraşlar sonucu iptal ettirmiş bulunuyorum. Firmanın bana iade etmesi gereken 18. 33 TL bir ücret bulunmaktadır. Fakat; hat sahibi babam N.G. olduğu için ve babamın sağlık sorunları olduğu, hastanede yattığı, kemoterapi tedavisi gördüğü, ameliyat geçirdiğini, bu işlerle uğraşacak maddi manevi durumunu olmadığını defalarca anlatmama rağmen bana yardımcı olunmadı.

Hat kullanıcısı benim ve babamın bütün bilgilerini verebiliyorum. Babamın ne banka hesabı nede maaş kartı yoktur. İnsanlar bu kadar zora koşulmamalı, hiçbir şey bu kadar çözümsüz olmamalıdır. En kısa sürede verdiğim hesap numarama bu ücretimin iadesine istiyorum. Yoksa 18 TL için dava açacağım.

Selin 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön