TTNET Uçak Biletini Vermemek İçin Uğraşıyorlar!

Selçuk S. |

TTNET'in hiperhızlauç kampanyasından yararlanmak üzere verilen bilgi doğrultusunda aboneliğimi yaptırdım ve karşılığında çekilişsiz kurasız ve ücretsiz 2 kişilik uçak bileti verileceği söylendi. Üyeliğimi yaptırdım ve gerekli başvurularda bulundum geri dönüş olmadı.

TTNET i aradım 3 aydır konuşuyoruz sonuca varamadık kampanya süresini kaçırmışsınız dendi halbuki 3 aydır kendileri kampanyadan yararlandıramadılar beni, gerekli aramalarıma ve başvuruma rağmen! Üyeliğimin iptali için önce herhangi bir ceza ödemeyeceksiniz dediler şimdi de ceza ödersiniz diyorlar. Uçak bileti vereceğiz diye insanları umutlandırıp üye yapıyorlar sonra bileti vermemek için her türlü aksiliği çıkartıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk S.
  06 Temmuz
  18:23

  Şikayetim sonuçlanmadı. Herhangi bir çözüm bulmadıkları gibi üyeliğimi iptal ettirirsem cezası da olacağını söylediler. Tamamen kendi hatalarından dolayı oluşan problem olduğu halde söz verdikleri uçak biletlerini vermediler.

 • 06 Temmuz
  15:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 25 Haziran
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.