30 Haziran 2014

TTNET Üç Aylık Fatura Bedeli Yansıtıyor!

Bir TTNET bayine bir kaç aylık taahhütsüz kullanıp gerektiğinde iptal ettirebileceğim ve sadece o ayki ücreti ödeyip kapatabileceğim bir internet kampanyası/paketi sordum ve uzun uzadıya konuştuk ki yanlış anlaşılmasın. Bir kaç gün gidip gelmeden sonra bana 3 aylık paket alabileceğimi, istersem modem de verebileceğini ve iptal durumunda sadece o ayı ödeyeceğimi söyledi ve buna istinaden paketi aldım. Bir ay dolmadan iptal etmek istedim ama şimdi üç aylık fatura bedeli yansıtılacağını söylüyorlar. Ve bana sözleşmeyi okumakla mükellef olduğumu söylüyorlar. Yani her kampanya için çarşaf çarşaf sözleşme okumalıyız!

Rahmi 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön