01 Nisan 2015

TTNET Üç Aydır Çözülemeyen Hız Problemi!

3 aydır hem buradan yazıyorum ek olarak sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum. Müşteri hizmetlerini her aradığım da yeni arıza kaydı alıyorlar. Oysaki daha önceki sorun çözülmemiş yine aynı başlıkta sıfırdan başlıyoruz. Konuştuğum müşteri temsilcilerini hepsi ayrı bir şey söylüyor, arıyorum telefondaki bayan modeminizin adaptörünü söküp 15 saniye bekleyin güncelleme yapacağım belki düzelebilir diyor o an hat kopuyor ve bir sonraki aramamda müşteri temsilcisine böyle böyle bir işlem gerçekleştirecekti daha önce konuştuğum arkadaş dediğimde buradan yapacağımız bir şey yok diye cevap veriyor. Sözleşme ve görüşme kayıtlarının tarafıma gönderilmesini istediğimde de savcılığa başvurun diyorlar!

Emre 105 Okunma

Cevaplar

  • Emre05 Nisan 2015

    Ufacık bir çözüm yok bunun için uğraş da göstermiyorlar maksat cevap vermek sadece! ! !

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön