05 Ocak 2015

TTNET Tutarsız Fiyat Politikası Uyguluyor.

TTNET aboneliğim bitmeden 3 kez müşteri hizmetleri ile irtibat kurdum. Bana 24 ay taahhütle aylık 62 TL fiyat verdiler. Dün ise bayii tarafından telefonla arandım. Eski hattınızı kapatıp yeni hat açarsanız yeni tarife önereceğiz denildi. Kabul ettim. Önerdikleri tarife ilk 12 ay 52, sonraki 12 ay 72 oldu. Kabul ettim anlaştım. Yeni hat açtık.

Eve gelince müşteri hizmetlerini arayıp, yeni hat açtım, diğer TTNET hattımı kapatmak istediğimi söyledim. Bana utanmadan eski hattı kapatmayın, 56 TL yapalım arkadaşınıza verin dediler. Yeni açtığım hattı ise kapatamazsın 200 TL cezası olur dediler ve hepsi 1 günde oldu. İnsanları oyalamayı adet edinmiş, çelişkilerle dolu bir şirket.

Gökmen 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön