04 Şubat 2014

TTNET Tutarlı Davranmıyor!

Taahhütüm bittikten sonra başka kampanyaya geçirdiler. Sadece 70 tl aylık ücreti var dendi. 1.ay faturam 203 tl geldi, itiraz ettim düzeltildi. İstediğiniz zaman herhangi bir ücret ödemeden iptal ettirebilirsiniz denildi. Bunlar ses kayıtlarında mevcut! 2.ay yine yüksek geldi.bundan sonraki aylarda yine problemler yaşayacağımızı düşündüm iptal etmek istedim.

Modem ücreti 125 tl ödemem gerektiği söylendi. Söyledikleri ve yaptıkları tutarlı olsaydı kullanmaya devam ederdim. Bir daha asla kullanmayacağım TTNET modemine 125tl ödemek,müşteriye yapılan haksızlıktır. İncelemek için şikayet açtılar,şikayet sonuçlandı SMS'i geldi. Aradım. Başka bir şok! TTNET'in sistemsel hataları var.

Merve 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön