13 Ağustos 2015

TTNET Türk Telekom Port Verme İşlemini Yapmıyor!

İstanbul Maltepe Aydınevler Mah. Çankırı Sokakta oturuyorum. İnternet hizmeti almak için TTNET başvuru yaptım. Bana apartmanımda yeterli port bulunmadığını söylediler. Bende müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet başvurusu yaptım. Ayrıca söz konusu firmanın Küçükyalı merkez bürosunu da aradım. Telefondaki yetkili arkadaş durumdan haberdar oldukların önlerinde dilekçelerin bulunduğunu ne zaman işlem yapılacağını bilmediklerini aylar sürebileceğini ifade ettiler.

Şikayetim ile ilgili müşteri hizmetleri tarafından arandım. Aynı şekilde ne zaman port bağlanacağını bilmediklerini söylediler.

2015 yılında Maltepe semtinde evime hiçbir şekilde internet bağlatamıyorum. (!)

Yüksekten 48 Okunma

Cevaplar

  • Yüksekten08 Eylül 2015

    08/09/2015 tarihi itibariyle halen daha Aydınevler Mah. Muhitinde (özellikle Çankırı Sokak ve civarı) port verilmemiştir. Söz konusu firma telefon ile şahsıma ulaşıp sadece ilgili birimlere iletilmek üzere şikayet kaydı yapmış olup problem çözülmemiştir. Her yere 4.5 alt yapı kuruyoruz şeklinde reklam yapan firma Küçükyalı Metro durağının dibinde olan Aydınevler Mah. Ne klasik Fiber altyapısı dahi sunamamaktadır. Şikayetim devam etmekte olup şirket genel merkezine de faks ile durumu bir daha bildireceğim. Bakalım hizmet almak için daha ne kadar bekleyeceğiz?

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön