29 Mart 2013

Ttnet Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

Ben Ttnet ve T. telekom'dan internet ve telefon hizmeti almaktayım. Yaklaşık 8 aydır fiber hizmeti almak için resmen savaşıyorum. Sorun şu 24 daireli binamızın gerekli başvuru ve görüşmeler daha önce apartmanımıza gelen çalışanlar tarafından yapılmasına rağmen hiç bir şekilde gerekli adımın atılmaması. Binamızın önünden Fiber kablo tesisatı geçmesine rağmen başvurumuza yanıt alamıyoruz daha doğrusu bir ilgili ve temsilci ile görüşemiyoruz.

İlimizde ki bayiliğe gidiyoruz müşteri hizmetlerini aramamızı söylüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise bize ilçemizdeki bayiliğe başvurmamızı söylüyor. Yardımcı olan yok. Eğer hızlı bir şekilde adım atılmazsa diğer bir kuruma geçiş yapacağım.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa10 Nisan 2013

    Evet arkadaşlar arayan arkadaşlar gayet sempatik ve yardımcı olamya çalışan bir zattı. Ancak verilen cevaplar ve çözüm hayatımda gördüğüm en SAÇMA mazeretler. Bana benim binamın oldugu bölgede fiber hizmeti bulunmadıgı söylediler. Bende Önümüzde kablo geçmekte dedim. Sonra Kablo var ancak binalara hizmet yok dediler. Bende yan apt.de hizmet var takır takır kullanıyorlar fiber kutusuda kapını üzerinde asılı dedim Cevap şu; Onlar başka santralden hizmet alıyorlardır. 2. cevap ise sizin üst komşunuzda santral farklı olursa alabilir dediler. E insan lar bana o santralden neden hizmet vermiyorsunuz o zaman !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön