19 Ağustos 2014

TTNET Türk Telekom Hat Döşeme Ödeneği Ayırmamış, Beni Mağdur Etti!

Bir aydan daha uzun süre önce Ağrı'dan Doğubayazıt'a internet hattımı nakletmek istedim. Nakil işlemi yapılacak bina yeni olduğu için Türk Telekom arıza servisi bana Ramazan bayramından sonra hat çekme işlemlerinin yapılacağını söyledi. Bugün bayramdan sonraki üçüncü hafta
ve ben yine arıza servisine gittim. Bana bu sefer aynen şunları söylediler:

"İlçede 60 civarı binada telefon hattı bulunmamaktadır. Biz projeleri il merkezindeki Telekom'a bildirdik, ihale yoluyla bu binalardaki eksiklerin giderilecekti. Ama halen hiçbir girişimde
bulunulmadı, bekliyoruz. Telekom yavaş çalışıyor ve ödenek ayırmamış, ödenek ayırsaydı çalışmalar tamamlanırdı."

İşte bu yüzden ben mağdur oldum!

Furkan 737 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Furkan 20 Ağustos 2014

    Bugün 4440375'ten aradınız ve sorularıma verdiğiniz cevaplar aynen şu şekildedir: Ben: Yeni binaya neden sadece fiber hat çekilebiliyor, oysa ben ADSL kullanmaya devam etmek istiyorum, basitçe telefon hattı çekilemiyor mu? Siz: TTNET olarak ADSL'yi piyasadan çekiyoruz, geriye VDSL ve FİBERNET paketleri kalıyor. Bu yüzden yeni binalara sadece FİBER hat döşenebiliyor. Ben: Türk Telekom arıza servisi bana "Ödenek ayrılmadığı için çalışmaları tamamlayamıyoruz, bekleyeceksiniz" dedi. Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı? Siz: Bizde sorsak aynı yanıtı alacağız. Sonuçta ilgili bayi size bekleyin demişse sizde bekleyeceksiniz. ---------------------------------------------- Neden ödeneği ayırmıyorsunuz ve biz tüketicileri mağdur ediyorsunuz? Şimdi bu sorumu cevaplamanızı bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön