TTNET Türk Telekom Ekiplerinin Çalışmaması!

Mazlum S. |

20.12.2014 tarihinde TTNET çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmuştum internetimle ilgili arızanın giderilmesi için ve her gün aramama rağmen bana geri dönüşler yapılmadan arızanın devam ettiği söyleniyor ve ekiplerimiz ilgileniyor deniliyordu. Gaziantep'teki TTNET ve Türk Telekom binalarına gitmeme rağmen bana arızanın olduğunu görüyoruz ve size döneceğiz diye cevaplayıp gönderiyordum. 04.02.2015 tarihinde gelen TTNET ekibi arızanın dağıtıcı kutusunda olduğunu söyledi ve Türk Telekom'u arayarak biz ekibi oraya gönderiyoruz diye bir ileti geldi. Ve o günden beri gelmeyen Türk Telekom birimine rica ediyorum lütfen gelecekseniz gelin artık size inanalım en hızlısı siz olun!

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  13:08

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 26 Şubat
  09:47

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.