06 Aralık 2013

TTNET Tüm Kimlik Bilgilerim Deşifre Olmuş!

TTNET webimden adıma bir domain almıştım. Daha sonra bu Domaini transfer ettirmek istedim. Bu konu hakkında TTNET müşteri hizmetlerinden kimse konunun ne olduğunu bulamadı.
Domain transfer kodumu vermedikleri gibi, whois de tüm adres, şahıs numaram görünmekte ve alenen kimliğim deşifre edilmektedir.

Gökhan 67 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 13 Aralık 2013

  Konu hakkında halen çözüm üretilememiş olup bilgilendirme tarafıma sağlanmamıştır.

 • Gökhan 07 Aralık 2013

  Gerekli bilgilendirme sadece; "bu konu hakkında teknik biirim ilgilenecek" oldu... Çözümlenmiş gibi cevap yazmayın.Daha çözebildiğiniz bir şey yok...

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön