05 Nisan 2013

Ttnet Tüm Borcumu Ödeyip Kapatıyorum Avukat Borcun Var Diye İhtarname Çekiyor!

Ttnet ev aboneliğimi 1/5 yıl kadar önce kendim iptal ettirdim. İptal işlemini Emirdağ'da yapamıyoruz il merkezine, Afyon'da yapacaksınız demişlerdi. Bende aboneyi burada ilçe merkezinde olduk iptal işlemini de burada yapacaksınız diye gerekli yerlere şikayette
bulunmuştum.

İptal işlemi yapılırken geriye dönük borçlarınızı kapatıyorsunuz. İptal işlemi öyle gerçekleşiyor. 1/5 yıl sonra ttnet avukattan ihbarname gönderiyor. ''borcunuzu yatırmadığınız dan aboneliğiniz iptal edilmiştir'' ve ''borcunuzu ödeyin'' diye. Ben borcumu yatırdım aboneliğimi öyle iptal ettirdim.

Müşteri hizmetlerini arıyorum durumu izah ediyorum ayrıntılı detay istiyorum, sistemden bilgilerinize ulaşamıyoruz, ''müracaatınızı Türk Telekom müdürlüğüne yapın'' diyerek işin içinden çıkıyorlar.

Yüksel 226 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön