17 Nisan 2013

Ttnet Tüm Borcumu Ödedikten Sonra Borç Çıkartılıp Avukata Verilmiş!

Ttnet Adsl hattımın borçtan dolayı kapandığını öğrendim. Bu süreçte müşteri hizmetlerine gittim hattınız borcundan dolayı kapanmıştır ve borcunu ödeyin diye bilgi verdiler. Borcumu kapattım başka faturam olmadığını ve 1 ay sonra tekrar sorgulatmamı istediler belki küçük bir borcum çıkabileceğini söyledir.

1 ay sonra borcumu sorgulattığımda 280 tl kampanya ile ilgili borç çıkarıldı. Bunla ilgili bana hiç bir şekilde bilgi verilmedi dosyamı müşteriye bilgi verildi diye kapatmışlar ve hukuksal süreç başlatmışlar. Bu konuyla ilgili ne cep telefonuma nede aranarak bilgi verilmedi ve avukat parasıyla birlikte 546 tl benden para istenmektedir bunu kesinlikle kabul etmiyorum.

Osman 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman 20 Nisan 2013

    Ttnet Adsl hattımın borçtan dolayı kapandığını öğrendim. Bu süreçte müşteri hizmetlerine gittim hattınız borcundan dolayı kapanmıştır ve borcunu ödeyin diye bilgi verdiler. Borcumu kapattım başka faturam olmadığını ve 1 ay sonra tekrar sorgulatmamı istediler belki küçük bir borcum çıkabileceğini söyledir.1 ay sonra borcumu sorgulattığımda 280 tl kampanya ile ilgili borç çıkarıldı. Bunla ilgili bana hiç bir şekilde bilgi verilmedi dosyamı müşteriye bilgi verildi diye kapatmışlar ve hukuksal süreç başlatmışlar. Bu konuyla ilgili ne cep telefonuma nede aranarak bilgi verilmedi ve avukat parasıyla birlikte 546 tl benden para istenmektedir bunu kesinlikle kabul etmiyorum.ARANMADIM BİLGİ İSTİYORUMM

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön