10 Ekim 2015

TTNET Tüm Borcumu Ödediğim Halde Yeniden İcra ve Muhatap Bulamıyorum!

7 yıl önce ilçe değiştirirken yeni numarayla nakil yapılacağı belirtilerek eski hattaki borçların da aktarılacağı söylendi. İlk faturada eski ödenmemiş faturam yansımayınca gidip sordum borcunuz yok eski numaraya ait hattın kapalı olduğunu belirttiler. Tekrar tekrar sorgulattım yine borcumun olmadığını belirttiler. Aradan 5 yıl geçti karşıma tebligatla geldi bu durum. İtirazda bulundum daha sonrasında tüketici mahkemesi ile karşıma tekrar çıktı TTNET adına çalışan Adil Necipoğlu hukuk bürosu ile iletişime geçtim tüm borcumu faizleriyle kapattım buna dair de hiçbir alacak kalmamıştır şeklinde yazı aldım. E-devletten baktım ve yine icraya vermişler. Hukuk Bürosunu kaç gündür arıyorum kimse açmıyor.

Esra 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön