02 Haziran 2015

TTNET Tüketiciyi Zora Sokuyor!

TTNET ve Tivibu aboneliğimizi çeşitli nedenlerle iptal etmek için Küçükyalı Türk Telekom'a müracaat ettik. Bize sözleşmemizin 25 Haziran'da dolacağını ondan önce işlem yapamayacaklarını söylediler. Eğer iptal ederseniz ceza ödersiniz dediler. Bizde talebimizi alın zira o tarihte seyahatte olacağımızı söyledik ısrarla olmaz dediler ve işi yokuşa sürdüler. Zaten personelin daha ilk baştan lakayt tavırları da bizi rahatsız etti ve bu bize çok anlamsız geldi. Büyük firma diye reklam veren böyle bir kurumun tüketiciyi zorlamasını anlayamadık. Bu yüzden tüm aboneliklerimizi iptal edip hizmet almamayı düşünüyoruz.

İbrahım 75 Okunma

Cevaplar

  • İbrahım 06 Haziran 2015

    Türk Telekom her zaman olduğu gibi kuralımız bu isterseniz başka yolu yok mantığıyla müşteri kaybediyo.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 04.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön