19 Mart 2015

TTNET Tüketici Hakkı İhlali Yapıyor!

TTNET kullanıcı bilgilerimizin değerlendirilmesine izin vermeden kurumumuzun internet paketini değiştirmemizin mümkün olamayacağını söylüyor. Bu açıkça Tüketici Haklarının ihlalidir. Hizmetin bir bedeli vardır ve bu bedeli üstlenen herkes o hizmeti alabilmelidir. Kullanıcı bilgilerinin değerlendirilmesinin ne anlama geldiğini hepimiz bilmekteyiz. Bu bilgilerimizin toplanıp yeni kampanyaların oluşturulmasında kullanılabileceği gibi başkalarına da satılması anlamına geliyor.

Cihan 202 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön