14 Eylül 2013

TTNET Ttnet'in Hatasından Ücretsiz TİVİBU buyu Kullanamıyorum!

01.07.2013 tarihinde TTNET aboneliğim başladı. İnternet paketimde 3 ay tivibu ücretsizdir. Fakat tivibuyu kullanmam için ttnet.com.tr adresinden tek şifre oluşturmam gerekiyordu. Şifre oluşturmakta sorun yaşadım. TTNET müşteri hizmetlerine 5 kere farklı tarihlerde arıza kaydı oluşturdum. İlk 4 arıza kaydını bana hiçbir bilgi vermeden kapattılar. Son arıza kaydında ise bana benim hizmet numaramla başka birisinin ismi ve mail adresinin kayıtlı olduğunu (kendi hataları) söylediler ve bu hatayı düzelttiler(14.09.2013). Şuan tivibuyu kullanabiliyorum fakat 3 aydan geriye sadece 15 gün kaldı. 3 aylık sürenin bugün başlamasını istediğim de ise bunun mümkün olmadığını söylediler.

Ömer 396 Okunma

Cevaplar

  • Ömer14 Eylül 2013

    Bana konuyla ilgili herhangi bir mail ulaşmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön