16 Eylül 2015

TTNET Ttnet Müşteri Temsilcilerinin Sürekli Arayıp Rahatsız Etmesi.

TTNET'in haksız yere beni borçlu çıkararak ücret alması üzerine 11 Eylül Cuma günü TTNET iptal işlemi yaptım. Cuma gününden beri her gün en az iki kere vakitli vakitsiz 4440 375' ten aranmaktayım. Her seferinde ilgilenmediğimi ve heceleyerek üstüme kayıtlı hattın iptalini istediğimi iptal dışında başka işlem yapılmasına izin vermediğimi ve artık aramamalarını söylediğim halde çağrı merkezi aramaya ve mesaj göndermeye devam etmektedir. TTNET e gerekli yasal beyanda bulundum.

Hala arayarak mesaj göndermeleri beyanımı dinlemeyip sadece kampanya tanıtmaya çalışmaları. Israrcı ve kaba olmaları tahammül edilemez. TTNET tarafından bir daha ne aramak ne de mesaj gönderilmesini istemiyorum.

Yeşim 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, kontroller yapılarak gerekli güncelleme işlemleri yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yeşim16 Eylül 2015

    Ben TTNET müşterisi değilim artık. Buna rağmen sürekli aranıp mesaj gönderilmesinden rahatsızım. artık bu konuda bile bilgilendirilmek için aranmak istemiyorum. artık rahatsız etmeyin. TTNET in tacizlerinden bıktım

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön