TTNET Ttnet Müşteri Temsilcilerinin Sürekli Arayıp Rahatsız Etmesi.

Yeşim Ç. |

TTNET'in haksız yere beni borçlu çıkararak ücret alması üzerine 11 Eylül Cuma günü TTNET iptal işlemi yaptım. Cuma gününden beri her gün en az iki kere vakitli vakitsiz 4440 375' ten aranmaktayım. Her seferinde ilgilenmediğimi ve heceleyerek üstüme kayıtlı hattın iptalini istediğimi iptal dışında başka işlem yapılmasına izin vermediğimi ve artık aramamalarını söylediğim halde çağrı merkezi aramaya ve mesaj göndermeye devam etmektedir. TTNET e gerekli yasal beyanda bulundum.

Hala arayarak mesaj göndermeleri beyanımı dinlemeyip sadece kampanya tanıtmaya çalışmaları. Israrcı ve kaba olmaları tahammül edilemez. TTNET tarafından bir daha ne aramak ne de mesaj gönderilmesini istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  16:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, kontroller yapılarak gerekli güncelleme işlemleri yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Yeşim Ç.
  16 Eylül
  17:06

  Ben TTNET müşterisi değilim artık. Buna rağmen sürekli aranıp mesaj gönderilmesinden rahatsızım. artık bu konuda bile bilgilendirilmek için aranmak istemiyorum. artık rahatsız etmeyin. TTNET in tacizlerinden bıktım

 • 16 Eylül
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.