12 Eylül 2013

TTNET Tivibu'ya Üye Olmadığım Halde Ücret Alıyor!

Temmuz 2013 ayı sonunda Telekom hattımı aylardır hiç kullanmadığım halde ödeme yaptığım ve mevcut İnternet tarifemin ücretinin de fazla olduğunu düşünmemden dolayı hem İnternet hem telefon üyeliği iptali için gittiğim Telekom biriminde, ikna kampanyası ile 1 yıllık indirimli bir anlaşmayı kabul ettim!

Ancak faturamda hiçbir zaman abone olmadığım ve kullanmadığım Tivibu ya ait 10 TL'lik bir ücret alınmakta ve bu durum yeni de değil! Hiçbir zaman promosyon telefonlarına bakmadığım ve olumlu yanıt vermediğim halde yapılan bu haksız durumun ortadan kaldırılmasını ve ödediğim ücretlerin iadesini talep ediyorum! Bilgim olmadan Tivibu üyesi yapılmışım ve hala boş ve haksız yere para alınıyor!

Bahar 97 Okunma

Cevaplar

  • Bahar18 Eylül 2013

    Sorunum çözülmedi,tekrar aramam sonucu 2-3 defa şikayetiniz araştırılıyor şeklinde mesaj aldım bir daha da ses çıkmadı..Telefonla görüştüğüm kişi hiçbir zaman onay vermediğim tivibuya nasıl üye yapıldığımı açıklayamıyor her nedense.. Araştırılıyormuş, akıl almaz bir durum gerçekten...2 yıldır hiç üye olmadığım ve kullanmadığım tivibu için para alınıyormuş benden..

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön