17 Nisan 2013

Ttnet Tivibu Web Ücretler Toplamı Adı Altında Para Kesimi!

Faturalarım online geliyordu, dün faturalardan bir tanesine baktığımda -Tivibu Web Ücretler Toplamı- diye 3,89 TL alındığını fark ettim. Herhangi bir Tivibu üyeliği başvurum yok ve tivibunun nimetlerinden de hiçbir şekilde faydalanmadım. Evde interneti tek başıma kullanıyorum ve Web üzerinden de Tivibu ile ilgili hiçbir şekilde faydalanma söz konusu değildir.

Onur 36 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur 20 Nisan 2013

  Hala bilgilendirme yapılmadı oysaki tarife değişikliği için her gün arıyorlardı

 • Onur 19 Nisan 2013

  Üzerinden 1 günden fazla geçmesine rağmen herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön